Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 21 kwietnia 2025 17:49
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Już za tydzień rusza 37 Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych

Jak co roku jeleniogórski Plac Ratuszowy na kilka dni zamieni się w scenę dla przybywających do miasta grup artystycznych.
  • Źródło: MFTU w Jeleniej Górze
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Gilad Shabtay - Izrael

KIRKAS GILGAMESH

„Chodź i zobacz!

Ekstrawagancki herszt

Najsilniejszy człowiek na świecie

Najbardziej giętki akrobata na planecie

Żongler, który przeciwstawia się prawom fizyki (i miłości)

I dziwak, który oswoił ogień

W jedynym takim (szalonym) monodramie!”

Reżyser: Arik Eber

Scenografia: Ofir Shabtay, Yotam Peled, Didi Alon

Kostiumy: Revital Avidar

Twórca i wykonawca: Gilad Shabtay



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Kobiety Kobietom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZainteresowanyTreść komentarza: Jak wygląda kwestia organizacji komunikacji miejskiej dla Lubania z prawdziwego zdarzenia? Przypomnę że był to jeden z punktów programu wyborczego burmistrza G. Wieczorka.Data dodania komentarza: 21.04.2025, 17:09Źródło komentarza: Poprosiliśmy burmistrza Lubania o wywiad. Czekamy na Wasze pytaniaAutor komentarza: MaryjanTreść komentarza: Miałem okazję być na prywatnej audiencji w ostatnim tygodniu stycznia i czułem że się żegnamy w doczesnym świecie z nim .... Dużo dobrych przykładów wniósł w nasze życieData dodania komentarza: 21.04.2025, 17:05Źródło komentarza: Papież Franciszek nie żyje. Świat żegna Ojca ŚwiętegoAutor komentarza: MaryjanTreść komentarza: Kiedy ruszy remont amfiteatru miejskiego na kamiennej górze ? I ta sama kwestia pytamy o remont i uruchomienie basenu miejskiego ? Jeżeli uważa pan to za zbędne to skoro stać nas na budowanie boisk na terenach zalewowych to dlaczego miasto nie chce zainwestować w trwałe inwestycje i potrzebne miastuData dodania komentarza: 21.04.2025, 17:01Źródło komentarza: Poprosiliśmy burmistrza Lubania o wywiad. Czekamy na Wasze pytaniaAutor komentarza: Mieszkaniec lubaniaTreść komentarza: Na spotkaniu wyborczym obiecał Pan że wyremontuje i odblokuje fragment drogi uliczki Mieszka 1 a przeszkolem tam ludzie parkują po skarpach a droga jest całkowicie zblokowana odblokowanie tej drogi ulatwilo by przejazd i było by więcej miejsc na parkowanie Prezes Spoldzielni nie jest tym temat wogole zinteresowany nie jest prawdą że mieszkańcy ulicy Mieszka 1 nie zgadzają się na odblokowanie tej drogi bo sami tam jeżdżą i parkują a i sam wjazd do przedszkola jest w tragicznym stanie myślę że jeżeli zajmie się Pan ta droga tak jak obiecał to zdobędzie Pan więcej punktów dodatnich niż ujemnychData dodania komentarza: 21.04.2025, 16:45Źródło komentarza: Poprosiliśmy burmistrza Lubania o wywiad. Czekamy na Wasze pytania
ReklamaPowiat Lubań
Reklama