Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
sobota, 30 listopada 2024 04:30
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro

Premiera gry "Cena nieśmiertelności"

W Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej tydzień rozpoczął się bardzo aktywnie. W samo południe odbyła się premiera miejskiej gry mobilnej „Cena nieśmiertelności”.
Premiera gry "Cena nieśmiertelności"

Autor: MiPBP w Lubaniu

Pierwszymi recenzentami zostali uczniowie ze szkoły podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu. Gracze zostali przeniesieni w czasie w centrum istotnych historycznie i społecznie lokalnych wydarzeń. Mieli okazję nabyć, lub poszerzyć, wiedzę odnośnie kultury, historii i tradycji regionu naszego miasta. Wiadomości zostały podane w niezwykle atrakcyjny sposób. Nasi śmiałkowie stali się poszukiwaczami fragmentów tajemniczego kryształu. Uczestnicy rozwiązywali zagadki wymagające spostrzegawczości, umiejętności wyszukiwania informacji, pracy z tekstem. Ponadto eksplorowali miasto na wiele różnych sposobów. Niektóre z zadań polegały na dotarciu w konkretne miejsce, inne na zrobieniu zdjęcia, czy wpisaniu do telefonu odpowiedniego hasła.

Zapraszamy wszystkich chętnych do pobrania aplikacji Action Track i pogłębiania wiedzy na temat dziejów Lubania za pośrednictwem „Ceny nieśmiertelności”. Kod QR umożliwiający rozpoczęcie rozgrywki zostanie udostępniony w witrynie przed Ratuszem  i na stronie internetowej biblioteki.

Zadanie dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego "Koalicje dla Niepodległej". Zadanie "Lubań dla Niepodległej" Niepodległa.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
manukultura
Jarmark Radogoszcz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: hebelTreść komentarza: Dobrze by było doprowadzić obiekt do pełnej sprawności. Rozbudować nawet, ale koszty, koszty, gigantyczne koszty. Mógłby pełnić rolę strategicznego magazynu np. leków czy być przewidziany do roli szpitala na czas kryzysu. Może to dobre miejsce na serwerownię wymagającą dobrego zabezpieczenia: bankową, wojskową czy czegoś w tym stylu, bo skoro obiekt już jest. Hm gdyby nie te koszta.Data dodania komentarza: 29.11.2024, 17:00Źródło komentarza: Lubań. Tunele pod Kamienną Górą wciąż zaskakująAutor komentarza: ...Treść komentarza: Dzień dobry , moja rada z mojego doświatczenia . Unikać kontaktu z Poczta Polska SA, zatrudniać firmy kurierskie ,wcale nie są droższe,PRZYKRO ZE TO CO POZOSTAŁO JESZCZE POLSKIE - GINIE . Opieką objąć starszych ludzi . Pozakładać im konta bankowe NIE NA POCZCIE !!! Pozakładać starszym i nie kumatym pocztę elekroniczną . POMÓC takim ludziom . Objąć opieką dziadków ,rodziców , sąsiadów i zajomych . Próbowałem dojść sprawiedliwości , z tą kliką możemy wygrać tylko jeżeli społeczeństwo się zjednoczy Narobili setek milionów długów, PAŃSTWO JEST WSPÓŁUCZESTNIKEM TEJ PRALNI PIENIĘDZY . Dofinansowują ich ze skarbu państwa , z NASZYCH PIENIĘDZY !!! NIE DAJMY SIĘ IM OKRADAĆ . Nie wierzcie w czcze slogany -PRZECHODZIMY TRANSFORMACJE !!! Jedyne co potrafią transformować to nasze pieniądze na własne konta . Tą transformace to ONi już 35 lat przechodzą a my ich utrzymujemy !!! To MY ponosimy konsekwencje prawne i finansowe za ich nieudacznictwo , o bezczelności nie wspomnę . Prywatny przeciębiorca już dawno by padł a SKARB PANSTWA zabrał mu resztę co pozostało . Napisać skargę , do złodzieja który mnie okradł.Data dodania komentarza: 29.11.2024, 15:37Źródło komentarza: Jeżeli nie dostajesz poczty, możesz złożyć skargę. Podpowiadamy, jak to zrobićAutor komentarza: OloTreść komentarza: Człowieku jeżeli cię coś nie interesuje to nie oglądaj. Jelenia Góra, Kamienna Góra ma swoje korytarze i tam turyści jeżdżą.Data dodania komentarza: 29.11.2024, 12:17Źródło komentarza: Lubań. Tunele pod Kamienną Górą wciąż zaskakująAutor komentarza: Były mieszkaniec LTreść komentarza: Lubań ma schron atomowyData dodania komentarza: 29.11.2024, 10:34Źródło komentarza: Lubań. Tunele pod Kamienną Górą wciąż zaskakują
ReklamaPowiat Lubań
Reklama