Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
niedziela, 23 lutego 2025 11:57
Reklama włączenie społeczne
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna
Reklama

Ważny komunikat dla firm poszkodowanych przez powódź

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Jeleniej Górze jako partner ministerstwa i pośrednik planowanej pomocy finansowej prosi o kontakt poszkodowane firmy z terenów objętych stanem klęski żywiołowej zatrudniające do 50 osób.
Ważny komunikat dla firm poszkodowanych przez powódź

Przedsiębiorstwa zatrudniające do 50 pracowników z powiatów: kamiennogórskiego, karkonoskiego, kłodzkiego, lwóweckiego, wałbrzyskiego, ząbkowickiego, dzierżoniowskiego, lubańskiego, świdnickiego oraz miast Wałbrzych i Jelenia Góra, proszone są o zgłaszanie się w celu uzyskania wsparcia finansowego.

Zgłoszenia należy przesyłać do wtorku, 24 września, do godziny 8:00 na adres: [email protected]. W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę powiatu, a w treści: nazwę firmy, NIP oraz dane kontaktowe.

Pomoc finansowa pochodzi ze środków publicznych i ma na celu wsparcie przedsiębiorstw dotkniętych skutkami powodzi z września 2024 roku.

Więcej informacji na stronie internetowej www.karr.pl – aktualności. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

feli 23.09.2024 10:02
Był raz taki pan kierownik. Zwalniał wszystkich co mógł zwolnić. Jak już wszystkich takich zwolnił. Co już nie miał kogo zwolnić. To od razu sam się zwolnił.

ja_centy 23.09.2024 09:22
O biskupach Kościoła katolickiego… „Przecież to kupa sadła, starego, zmętniałego mózgu, tej tradycji która nie ma w sobie ani dobra, ani nie niesie miłości (…) Oni maja wszystkie siedem grzechów głównych wypisane na twarzy (…) Oj, pójdą pod topór: Topór Sądu Ostatecznego, oczywiście –” Olga Sipowicz „Kora” Jackowska – wychowanka zakonnic z Jordanowa

Janosik 22.09.2024 11:06
Widział kto gdzieś może oddziały Straży Narodowej, Legionów Chrystusa bądź Wojowników Rycerzy Maryi w akcji ratowania - chociażby kościołów w Głuchołazach, Nysie, Prudniku, Kłodzku ...? O sakralna obłudo!

feli 23.09.2024 10:03
Nie chwalili się.

Reklama
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Szczepienie
wystawa
konkurs
Magdalenki
spotkanie przy kawie
Warsztaty krawieckie
wernisaż
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: zigZacTreść komentarza: Nie pitol, za Kaczora kasyna też miały ciche poparcie bo jak tłumaczyć... Częściej były akcje dla picu i tyle.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:35Źródło komentarza: Dziś w nocy cały Lubań słyszał eksplozję. Wiemy co to byłoAutor komentarza: zigZacTreść komentarza: Fakt, jaskiń hazardu mamy we mieście najmniej 6. Prochy najłatwiej kupić właśnie tam. Zielsko też ale ja bym na te zielsko uważał. Jakinie a szczególnie dwie są regularnie zgłaszane na wszelkie od tego będące policje przez mieszkańców narażonych na skutki przebywania w okolicy takiego centrum. Zagrożeniem dla nieletnich nikt się nie przejmuje. Są też jaskinie w lokalizacjach niekolizyjnychz otoczenien też zgłaszane regularnie przez zainteresowanych np. rodziców uzależnionych od hazardu a bywa że nie tylko i cisza. Handel kwitnie, hazard zyski przynosi mafia rośnie w siłę. W okolicznych mostach raz na rok lub rzadziej czarni wpadną na taki lokal, zabiorą maszynerię i góra za 2 dni lokal dalej działa a akcja za rok czy dwa jest gdzie indziej. W zgorzelcu na drugi dzień pi akcji stoją nowe maszyny, a gdzie na drugi dzień! W nocy już można było haratać. Gratis energetyki rozdawali z tej okazji. Znajomy cićpunek upierał się że wróciła maszyna zabrana z innego lokalu przez policję, jego ulubiona! Prawie jak za Kwacha tyle że bez strzelanin. O ki wuj tu chodzi. Tabak łapią, za 5 kilo krajanki dosolą jakbyś okradł jubilera. Musisz być bigaty żeby to pospłacać potem A tu nic.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 10:32Źródło komentarza: Dziś w nocy cały Lubań słyszał eksplozję. Wiemy co to byłoAutor komentarza: DonZbyslaoTreść komentarza: To już nie mogli odczekać na objęcie urzędu przez nowego rezydenta?Data dodania komentarza: 23.02.2025, 09:43Źródło komentarza: Lubań. Trzy złote pary odebrały życzenia i medaleAutor komentarza: MaziTreść komentarza: A kto wydaje pkk ? Na jakiej podstawie ? Warto było by napisać. Artykuł z cyklu kopiuj-wklej , bez analizy . Taka możliwość istnieje jedynie gdy ktoś dostaje zakaz w trakcie wyrabiania prawa jazdy .Data dodania komentarza: 23.02.2025, 08:34Źródło komentarza: Z zakazem prowadzenia można zdawać na prawo jazdy. W systemie jest dziura
ReklamaPowiat Lubań
Reklama