Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama dotacje unijne dla firm
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1200 litrów wody pitnej dla mieszkańców Gminy Leśna

1200 litrów wody pitnej dla mieszkańców Gminy Leśna

Powiat lubański jest regionem, w którym susza mocno dała się we znaki. Z tej okazji organizowane są działania i akcje mające na celu gromadzenie wody pitnej dla najbardziej potrzebujących.

Pojawił się kolejny darczyńca, który uruchomił akcję zbierania wody pitnej na rzecz mieszkańców Gminy Leśna. Jerzy Drzygiel – pomysłodawca przedsięwzięcia, przyczynił się do zebrania tysiąca dwustu litrów wody, która jest już w Leśnej. Najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności należą się wykonawcom akcji. Wśród nich był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej z Panią dyrektor Lidią Błażków na czele oraz Radą Rodziców. Zebrali oni największą ilość wody.

Gmina Leśna dziękuje darczyńcom oraz Panu Jerzemu za zorganizowanie zbiórki.

Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej rozwożą zebraną wodę pitną do najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej Gminy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
konkurs
Planszówki
samoobrona
Obozy
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KierowcaTreść komentarza: Alkoholik to też człowiek, jak by powoli jechała i uważała to by gość żyłData dodania komentarza: 15.03.2025, 11:49Źródło komentarza: Czerniawa-Zdrój. Zmarł 76-latek potrącony przez samochód. Policja czeka na wyniki sekcjiAutor komentarza: zigZakTreść komentarza: W Californii są stosowane tzw. budki rozwodowe, może tak? Rozwód trwa jakie 30minut:)Data dodania komentarza: 15.03.2025, 11:41Źródło komentarza: Rozwód bez sądu. Z kolejki do sędziego wypadłaby jedna trzecia parAutor komentarza: zigZakTreść komentarza: Zaprojektuj i wybuduj jest metodą dobrą do tego żeby zarobił szwagier z firmą budowlaną, lub zadziałał podobny układ. Wykonawca dostosowuje projekt "pod siebie", stosuje materiały i rozwiązania, na których można zarobić najwięcej:), a nie najlepsze do użytkowania potem. "Prawie" Zawsze kończy się to postawieniem lepianko/rudery z byle czego za gruby hajs i miliony piniendzy. Zróbcie projekt tego, co ma tam być, znajdźcie najbardziej szurniętego kierownika budowy i jeszcze bardziej szurniętego inspektora nadzoru do pilnowania inwestycji, a będzie dobrze. Których wziąć? Spytajcie u konkurencji co nie wygrali przetargu:)Data dodania komentarza: 15.03.2025, 11:39Źródło komentarza: Powiat Lubański ogłosił przetarg na modernizację obiektów sportowychAutor komentarza: Kaczelnik KC PiSTreść komentarza: Nieprawda. To był mój pomysł 😁Data dodania komentarza: 15.03.2025, 11:33Źródło komentarza: Gmina Lubań. Żłobek niemal gotowy, ruszyła rekrutacja
ReklamaPowiat Lubań
Reklama