Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
niedziela, 23 lutego 2025 20:18
Reklama włączenie społeczne
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna
Reklama

Uwaga, utrudnienia w ruchu. Trwają prace pielęgnacyjne na pomniku przyrody

Na jesionie przy skrzyżowaniu ul. Lwóweckiej z Rybacką od godzin rannych trwają prace pielęgnacyjne.
Uwaga, utrudnienia w ruchu. Trwają prace pielęgnacyjne na pomniku przyrody

Pomnik przyrody rośnie przy lubańskiej przelotówce i jednej z głównych dróg prowadzących do centrum miasta. Firma prowadząca prace pielęgnacyjne zależnie od potrzeb zamyka poszczególne pasy jezdni. Kierowcy poruszający się w tej części miasta muszą liczyć się z utrudnieniami.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Zdzichu 17.11.2021 23:44
Wyciąć. Zasadzić nowe. Mamy do czynienia antonimem. Intelektualny analfabeta? Nie wiem nie znam się.

Janusz 17.11.2021 22:55
Widziałem jak 2 ***ów w TIR'ach i 1 osobówka wiechalivna pas jadący do zgorzelca pod prąd jednym słowem Idioci

Pioter 17.11.2021 22:52
I dobrze że przycięli bo urzędnicy w wydziale ochrony środowiska co jakąś wichurę dostawali zawału pewnikiem

jurek 17.11.2021 19:22
Tabssco popieram wyciac w cholere

kaj 17.11.2021 17:15
Wiatr pokazuje gdzie slabe sa drzewa.

Tabssco 17.11.2021 15:38
Wyciąć to w cholerę po co komu usychające drzewo na środku skrzyżowania???pomnik przyrody??drzewo które Osikało żuli uderzyło w Nie xx samochodów to pomnik ??lepiej Kaczyńskiego tam postawić każdy pewnie z chęcią przy 100 to pier.. może coś się zmieni ??

Hanna 17.11.2021 18:17
Tabssco . Czy Ty byłeś uczniem szkoły podstawowej ? czy tylko łaziłeś obok tej szkoły ?. Typowy intelektualnie analfabeta.

Reklama
Reklama
Szczepienie
wystawa
konkurs
Magdalenki
spotkanie przy kawie
Warsztaty krawieckie
wernisaż
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PapajTreść komentarza: Niech w końcu zaczną karać tych co jeżdżą dużo poniżej co pozwalają znaki to będzie mniej wypadkówData dodania komentarza: 23.02.2025, 17:56Źródło komentarza: Nowe fotoradary w regionie. Gdzie trzeba będzie zdjąć nogę z gazu?Autor komentarza: Leśna babaTreść komentarza: Dworzec za kilkanaście milionów bez linii kolejowej, który za darmo będą użytkować koledzy wiceburmistrza i burmistrza na odpłatne usługi. Ogrody deszczowe za kilkaset tysięcy, które świecą pustkami. Termomodernizacja szkoły za miliony, po której nadal jest w budynku zimno, a jakość wykonania woła o pomstę do nieba. Wyasfaltowana droga przez pola za kilka milionów, po której nie jeździ chyba nikt poza gośćmi do zaprzyjaźnionej agroturystyki. Można tak wymieniać i wymieniać.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 17:53Źródło komentarza: Spektakularne przykłady marnotrawstwa publicznych pieniędzy w PolsceAutor komentarza: StefanTreść komentarza: Lubańskie studzięki np. Ul Łużycka droga w miarę i zapadnięte studzieńki .Data dodania komentarza: 23.02.2025, 17:27Źródło komentarza: Spektakularne przykłady marnotrawstwa publicznych pieniędzy w PolsceAutor komentarza: Stańczyk z Lubania.Treść komentarza: Fotoradary wracają do Straży Miejskiej. Straż Miejska to domena samorządu miejskiego. Kropka. Postanowione ustawowo. Bez sarkazmu.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 17:06Źródło komentarza: Nowe fotoradary w regionie. Gdzie trzeba będzie zdjąć nogę z gazu?
ReklamaPowiat Lubań
Reklama