Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
niedziela, 23 lutego 2025 18:55
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna
Reklama

Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w Siekierczynie

Rada Rodziców, Rada Pedagogiczna, Uczniowie oraz Sołectwo Siekierczyna Dolnego serdecznie zapraszają na Jarmark Bożonarodzeniowy.
Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w Siekierczynie

Jarmark odbędzie się 18 grudnia na terenie Szkoły Podstawowej w Siekierczynie od 10. do 16.

Na jarmarku będziecie mogli kupić żywe karpie i choinki, świąteczne ozdoby i pyszności. Będą oczywiście kolędy i pastorałki w wykonaniu uczniów i żywa szopka.

Dochód z Jarmarku zostanie przekazany na potrzeby szkoły oraz wsparcie dla poszkodowanych w pożarze mieszkańcom.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Szczepienie
wystawa
konkurs
Magdalenki
spotkanie przy kawie
Warsztaty krawieckie
wernisaż
Reklama
Reklama
Reklamawłączenie społeczne
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PapajTreść komentarza: Niech w końcu zaczną karać tych co jeżdżą dużo poniżej co pozwalają znaki to będzie mniej wypadkówData dodania komentarza: 23.02.2025, 17:56Źródło komentarza: Nowe fotoradary w regionie. Gdzie trzeba będzie zdjąć nogę z gazu?Autor komentarza: Leśna babaTreść komentarza: Dworzec za kilkanaście milionów bez linii kolejowej, który za darmo będą użytkować koledzy wiceburmistrza i burmistrza na odpłatne usługi. Ogrody deszczowe za kilkaset tysięcy, które świecą pustkami. Termomodernizacja szkoły za miliony, po której nadal jest w budynku zimno, a jakość wykonania woła o pomstę do nieba. Wyasfaltowana droga przez pola za kilka milionów, po której nie jeździ chyba nikt poza gośćmi do zaprzyjaźnionej agroturystyki. Można tak wymieniać i wymieniać.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 17:53Źródło komentarza: Spektakularne przykłady marnotrawstwa publicznych pieniędzy w PolsceAutor komentarza: StefanTreść komentarza: Lubańskie studzięki np. Ul Łużycka droga w miarę i zapadnięte studzieńki .Data dodania komentarza: 23.02.2025, 17:27Źródło komentarza: Spektakularne przykłady marnotrawstwa publicznych pieniędzy w PolsceAutor komentarza: Stańczyk z Lubania.Treść komentarza: Fotoradary wracają do Straży Miejskiej. Straż Miejska to domena samorządu miejskiego. Kropka. Postanowione ustawowo. Bez sarkazmu.Data dodania komentarza: 23.02.2025, 17:06Źródło komentarza: Nowe fotoradary w regionie. Gdzie trzeba będzie zdjąć nogę z gazu?
ReklamaPowiat Lubań
Reklama