Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
środa, 2 kwietnia 2025 11:54
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
Reklama

Siekierczyn. Prace modernizacyjne na sieci wodociągowej – możliwe utrudnienia

Mieszkańcy gminy Siekierczyn muszą przygotować się na okresowe przerwy w dostawach wody. Od poniedziałku 20 stycznia do środy 22 stycznia 2025 r., w godzinach 8. - 18., prowadzone będą prace modernizacyjne na Stacji Uzdatniania Wody oraz przy studniach i rurociągach ujęciowych.
Siekierczyn. Prace modernizacyjne na sieci wodociągowej – możliwe utrudnienia

Modernizacja ma na celu poprawę wydajności i stabilności dostaw wody, a także ulepszenie systemu jej tranzytu i magazynowania. W trakcie prac na terenie całej gminy mogą wystąpić spadki ciśnienia wody oraz czasowe przerwy w jej dostawach.

Władze gminy apelują do mieszkańców o oszczędne gospodarowanie wodą w czasie trwania prac i ograniczenie jej zużycia do niezbędnego minimum.

Prosimy o wyrozumiałość oraz przepraszamy za niedogodności – informują przedstawiciele gminy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ignac 17.01.2025 17:02
Woda od lat nie zdatna do picia mycia taki sam syf jak w Pisarzowicach leją bez opamiętania niby uzdatniają płynie mleko śmierdzi skóra swędzi porażka .,w promieniu 1km od źródła powinien być zakaz wstępu ogrodzone a pseudo rolnicy nawożą gnojowicy i całą chemię randapy srapy inny syf.

Reklama
konkurs
Paranienormalni
rajd rowerowy
Pchli targ
jarmark wielkanocny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: NoemiTreść komentarza: Jakim może być autorytetem dla pokolenia które po pierwsze primo zna go tylko z historii, a po drugie primo jest na bakier z Kościołem? Pomniki się obyły, ulice spowszedniały a "słynne" do niedawna - szczególnie za życia Wielkiego Herosa Cnót Wszelakich - encykliki odeszły w zapomnienie i dzisiaj już nawet to ta zwane "pokolenie JP2" nie wie na której półce leżą. Stał się postacią wielce kontrowersyjną szczególnie kiedy wykazano że ukrywał grzechy hierarchii w ogóle a już te o podłożu seksualnym szczególności. Ale o tym księża ani katecheci nawet półgębkiem ... A "róże panien" gustują tylko w modlitewnikach i różańcu. Taka to religia.Data dodania komentarza: 2.04.2025, 10:02Źródło komentarza: Jan Paweł II autorytetem dla młodych? Odpowiadają w sondażuAutor komentarza: TomekTreść komentarza: super tekst, tylko wiekszosc tych bezrobotnych pracy nie szuka bo jest potrzebne do zasileu z opieki a te 7 % bezrobocia trzeba liczy razy 3 gdyby nie zatrudnienie ludzi w Niemczech lub Czechach z powiatuData dodania komentarza: 2.04.2025, 09:54Źródło komentarza: XIII Sesja Rady Powiatu Lubańskiego. Bezrobocie w powiecieAutor komentarza: Ja tylko tak:Treść komentarza: Wszystkie dotychczasowe ekipy rządzące powiatem, bez skutku walczyły(?) o inwestorów. Potrzebna jest w Lubaniu dobra edukacja i nowe miejsca pracy. Z jakiego źródła chcecie się bogacić?Data dodania komentarza: 2.04.2025, 09:35Źródło komentarza: XIII Sesja Rady Powiatu Lubańskiego. Bezrobocie w powiecieAutor komentarza: 😉Treść komentarza: Tu referendum robi kontr kandydatka z wyborów. W Olsztynie kontrkandydat jest za leniwy aby się za to zabrać, ale przyjdzie okres wyborów to nagle się obudzi a sprawy gminy zaczną być ważneData dodania komentarza: 2.04.2025, 09:31Źródło komentarza: Burmistrz odpowiada na inicjatywę referendalną. "Nie działam sama – decyzje podejmujemy wspólnie"
ReklamaPowiat Lubań
Reklama