Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
sobota, 19 kwietnia 2025 20:17
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Leśna. „Czyste powietrze”

Burmistrz Leśnej zaprasza wszystkich zainteresowanych dopłatami do wymiany pieców i termomodernizacją na spotkanie
Leśna.  „Czyste powietrze”

Burmistrz Leśnej zaprasza wszystkich zainteresowanych dopłatami do wymiany pieców i termomodernizacją na spotkanie dotyczące realizacji projektu priorytetowego „Czyste powietrze”, które odbędzie się w dniu 26 października 2018 roku (piątek) o godz. 18:00 w Ośrodku Kultury i Sportu w Leśnej.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Pan Herakliusz 16.11.2018 15:13
Umiłowani Siostry i Bracia! Przed wyborami samorządowymi PiS intensywnie wykorzystywał w swojej kampanii wprowadzany przez władzę program “Czyste Powietrze”. Choć działania władzy były dopiero na etapie składania wniosków, a liczba beneficjentów wciąż była mniejsza niż osób korzystających z rozwiązań realizowanych przez samorządy, to jednak w obliczu rosnącej liczby zainteresowanych wystarczyło to, aby wszem i wobec ogłaszać wielki sukces. Tymczasem, wbrew nadziejom wielu, program, który miał pomóc najbiedniejszym, poprawić standardy ogrzewania, okazał się tak naprawdę pułapką. Do drzwi obdarowanych przez władze, ku ich zdziwieniu, zapukała bowiem skarbówka. Dotacje państwa w programie są traktowane bowiem jako dodatkowy dochód i trzeba od nich zapłacić podatek. Kwota należna państwu potrafi przerosnąć możliwości znacznej części uczestników, ponieważ często idzie w tysiące złotych.

Dejot 25.10.2018 21:10
W porę:)

Reklama
Reklama
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Kobiety Kobietom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: fluderTreść komentarza: Ten większy też bezmózgowie kompletne i mieszka tam w pobliżu ....Data dodania komentarza: 19.04.2025, 13:38Źródło komentarza: Mistrzowie parkowania. Nie każdy bohater nosi pelerynę, niektórzy parkują na WrocławskiejAutor komentarza: Barba_papaTreść komentarza: No w imię jakich racji maskujecie numer rejestracyjny kretyna (czy może kretynki) która takim parkowaniem udowadnia czyli potwierdza diagnozę braku mózgowia w części zdrowego rozsądku?Data dodania komentarza: 19.04.2025, 13:36Źródło komentarza: Mistrzowie parkowania. Nie każdy bohater nosi pelerynę, niektórzy parkują na WrocławskiejAutor komentarza: MonikaTreść komentarza: Przy klatce Pl. Lompy 3 na chodniku jest klapa studzienki TP z dziura +-5 cm, dalej się wykrusza. Czy ktoś może zrobić z tym porządek, zanim ktoś nogę skręci. Żeby było śmieszniej, latarni tam nie ma, zero oświetlenia.Data dodania komentarza: 19.04.2025, 13:32Źródło komentarza: Lubań. Zakaz parkowania w centrum. Samochody będą odholowaneAutor komentarza: MieszkankaTreść komentarza: Faktycznie ten remont staje się uciążliwy, dobrze, że (chyba) nie ma tutaj ludzi z dużymi niepełnosprawnościami. Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdyby ktoś miał wyjechać z bloku wózkiem inwalidzkim, chociaż matki z wózkami dziecięcymi też mają pewnie duży problem. Poczekamy, to się może doczekamy chodników i latarniData dodania komentarza: 19.04.2025, 13:28Źródło komentarza: Lubań. Zakaz parkowania w centrum. Samochody będą odholowane
ReklamaPowiat Lubań
Reklama