Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 25 kwietnia 2025 05:47
Reklama dotacje dla firm
Reklama
Reklama
Reklama

Wypadek w Gryfowie Śląskim. Sprawca pod wpływem chemii

Dziś rano na DK30 w Gryfowie Śląskim doszło do zderzenia osobówki z busem. Sprawca wypadku był od wpływem środków odurzających.
Wypadek w Gryfowie Śląskim. Sprawca pod wpływem chemii

Autor: DLW 112

Do zdarzenia doszło przed południem na wyjeździe z Gryfowa Śląskiego w kierunku Jeleniej Góry.

Pod wpływem metamfetaminy i amfetaminy był sprawca zdarzenia drogowego, który poruszał się osobowym Citroenem z Jeleniej Góry w kierunku Zgorzelca. Prawdopodobnie usterka techniczna była powodem zdarzenia drogowego, ale to będzie jeszcze wyjaśniane. - usłyszeliśmy od sierż. Olgi Łukaszewicz z lwóweckiej komendy.

Na łuku drogi osobówka uderzyła w bok busa, który jechał od strony Jeleniej Góry. W efekcie bus wywrócił się na bok i zatrzymał na barierach energochłonnych. Poszkodowana została jedna osoba, która została przewieziona do szpitala.

Ruch w miejscu zdarzenia kierowany jest przez strażaków i odbywa się bez większych przeszkód.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Anna 21.09.2021 15:18
Nie Citroen tylko seat. I pismaki piszą żeby była sensacja a kierowca nie był pod wpływem niczego.

Reklama
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Kobiety Kobietom
Zajęcia korekcyjne
warsztaty
rajd rowerowy
Rolki
owd
Wystawa Magdalenki
Szkrab
noc muzeów
LAWA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AndreTreść komentarza: To po co ta unia nakazy i zakazy kontrole na granicy chyba jest gorzej niż jak wchodziliśmy do tej teraz pseudo Unii.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 21:42Źródło komentarza: Granica znów stoi. Korek na A4 sięgnął 15 km, zablokowane także inne przejściaAutor komentarza: HonzaTreść komentarza: Przy okazji - czy w tym temacie też wielebne mniszki coś tam macie? Bolesne milczenie Kościoła. Za drzwiami pralni sióstr magdalenek działa się tragedia... 10 pralni Św. Marii Magdaleny pod opieką katolickich zakonów prało brudną bielizną w Irlandii w latach 1922-96. Państwo, Kościół lub rodziny wysłały do obozów pracy 10 000 kobiet wbrew ich woli. W konserwatywnej Irlandii azyle sióstr magdalenek były powszechnie akceptowaną przez społeczeństwo i władze instytucją, która pozwalała pozbyć się niewygodnych („upadłych”). „Pralnie” zaczęły znikać wraz ze zmianami w życiu społecznym, a także, kiedy przestały być opłacalne. Ostatni azyl zamknięto 25 września 1996 roku.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 21:31Źródło komentarza: Wystawa "Przetrwać na przekór losowi"Autor komentarza: YettiTreść komentarza: Nie zapisał się ten Santo Subito zbyt chlubnie w tym swoim pontyfikacie, a jeszcze mu nasz Duduś zafundował dzień żałoby. Tymczasem 1. Nie wskazał Rosji jako agresora a miał okazję jako - niby prawy chrześcijanin; 2. Nie udostępnił archiwów w sprawach pedofilów i innej maści seks dewiantów; 3. Nie wyeliminował z szeregów kapłaństwa zboczeńców seksualnychData dodania komentarza: 24.04.2025, 21:08Źródło komentarza: Papież Franciszek nie żyje. Świat żegna Ojca ŚwiętegoAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: jest po kilka na każdym piętrze więc nie kłam PO*****Data dodania komentarza: 24.04.2025, 20:42Źródło komentarza: Poprosiliśmy burmistrza Lubania o wywiad. Czekamy na Wasze pytania
ReklamaPowiat Lubań
Reklama