Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
czwartek, 24 kwietnia 2025 17:17
Reklama dotacje dla firm
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Do końca ferii we wszystkich szkołach nauka zdalna

Przewidywany na połowę lutego szczyt piątej fali i rekordowe wzrosty liczby zachorowań są przyczyną powrotu do nauki zdalnej. Jedynie klasy I-IV pozostaną w trybie pracy stacjonarnej, pozostali uczniowie od czwartku przejdą na nauczanie zdalne.
Do końca ferii we wszystkich szkołach nauka zdalna

Na dzisiejszej, popołudniowej konferencji prasowej Przemysław Czarnek, minister edukacji ogłosił, że od najbliższego czwartku, 27 stycznia uczniowie szkół podstawowych z klas 5-8 i szkół ponadpodstawowych do końca ferii zimowych przechodzą na naukę zdalną. 

Analizując dane musieliśmy podjąć decyzję o ograniczeniu nauki stacjonarnej. Od czwartku w szkołach naukę stacjonarną będą kontynuować uczniowie z klas 1-4 oraz uczniowie zerówek. Uczniowie klas 5, 6, 7, 8, i szkół ponadpodstawowych przechodzą na naukę zdalną do końca ferii zimowych. W tym okresie będzie możliwość spotykania się maturzystów.

Nauka zdalna ma potrwać do 27 lutego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Xantypa 20.02.2022 12:24
Nieszczęściem Polski jest to, że pospolita hołota uwierzyła że jest elitą.

? 26.01.2022 12:58
Bo nauczyciele się nie szczepią a później pół SP siedzi w domach

Domicjanus 26.01.2022 10:20
Co ta banda nieudaczników społecznych na szczeblu spekuluje i kombinuje? Na jakiej podstawie uznają, że zagrożenie roznoszenia wirusa w klasach V-VIII jest większe niż wśród młodzieży czy dzieci klas niższych?

Maryjan 26.01.2022 09:06
Teraz gdy juz wzrosty zachorowań sa nie do opanowania zamykacie szkoly? O wiele za późno bufony decyzyjne

Kate 26.01.2022 07:39
I jak zawsze szkoła ma najlepiej,tak się nie napracowali przez ostatnie 2 lata. A gdzie reszta ludzi, ktora pracuje w różnych zakładach i maja kontakt z ludzmi to co tam nie ma koronawirusa?Dlaczego innym nie zrobią pracy zdalnej i nich płaca za siedzenie w domach... Ten cały PiS to jakies nieporozumienie!

lol 26.01.2022 09:25
skargi i żale do ministra Czarnka......

Domicjusz 26.01.2022 10:28
Durnoto społeczna - jak sobie wyobrażasz zdalną pracę w zakładach produkcyjnych, handlu czy innych usługach, na stacjach CPN w piekarniach, transporcie...?

janek 26.01.2022 20:39
Kate piszesz bzdury .Nauczycieli jest okolo 700 tys. Wiekszosc to lewica nie pis .ZNP to organizacja lewicowa.Komuna dala im taka wladze ,ze od lat 90 sie niereformowali i taki jest fakt..I PIS moze im skoczyc choc proboje sie do nich dobrac .TAKZE NIE PISZ BZDUR.

Mama 26.01.2022 00:32
I bardzo dobrze, że nauka zdalna!!! Lepsze to niż kwarantanna i ciągłe zastępstwa, z których i tak dzieci nic nie wynoszą... a kto chce się uczyć to nauczy się i na zdalnym. Zdrowia życzę

Zbulwersowani 25.01.2022 19:26
Produkcja ciemnej masy na wielką skalę! Toć o elektorat trzeba zadbać! A przy tym tuczenie darmozjadów odpowiedzialnych za edukację dzieci i młodzieży! Skoro nie ponoszą kosztów z tytułu stawiania się w miejscu pracy, powinno się tym nauczycielą obciąć wynagrodzenie!

mieszkaniec123 25.01.2022 22:07
Dlaczego jak pielęgniarka zamawia auto z salonu to nauczycielka nie może?Ile już za godzinę korepetycji?

Tak to jest 26.01.2022 10:00
Uważasz, ze wszystkie nauczycielki nic nie robią tylko udzielają korepetycji. Nawet jeśli, to nikt im nie płaci w tysiącach aby stać ją było od razu na auto. Panie z Biedronki też maja auta. Nie wydają reszty?

janek 26.01.2022 20:43
PROSZE PODJECHAC POD BYLE JAKA SZKOLE I ZOBACZYC AUTA .KTO NIMI JEZDZI.ZARAZ BEDZIE MOWA ,ze uczniowie ,albo maz kupil.!!!

Kkk 28.01.2022 05:44
No i...

do sranek 28.01.2022 09:10
Trzeba było się uczyć tępaku!

MałaMi 26.01.2022 09:04
Więkzość stawia się w miejscu pracy - lepsze połączenie internetowe.

Tak to jest 26.01.2022 09:58
"Nauczycielom" - komu ? dopełniacz. Nie ma wyrazu "nauczycielą" zbulwersowany mądralo. Sobie obetnij. Nauczyciele prowadząc zdalne nauczanie pracują o 50% więcej. Nie są informatykami a przygotowują lekcje na Teamsach, Meetach i innych platformach które sami nauczyli się obsługiwać. Przygotowują filmiki, zadania interaktywne, potem sprawdzają nadesłane zadania domowe. Masz o tym chociaż blade pojęcie? Nauczyciele powinni dostawać za zdalne lekcje dodatek, a nie cięgi od nieuków.

Anatol 26.01.2022 10:32
Gdyby cymbał miał chociaż zielone pojęcie to by "nauczycielą" nie obcinał.

emeryt 26.01.2022 10:52
"mądrala" już chyba zakończył nauczanie zdalne z wynikiem celującym, co widać ,słychać i czuć......Następcy rosną na "zdalnym"......niestety...

Reemigiusz 26.01.2022 10:30
Zbulwersowanych durniów już nawet zdalna nauka niczego nie nauczy... Powiadasz że "nauczycielą" poobcinać a ciebie dołożyć do rozumu?

Reklama
Reklama
Kobiety Kobietom
Zajęcia korekcyjne
warsztaty
rajd rowerowy
Rolki
owd
Wystawa Magdalenki
Szkrab
noc muzeów
LAWA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A miał być Hyży...Treść komentarza: Koncertu MDK sam nie robi tylko na rozkaz władz, które się wtrącają w wybór gwiazd pojęcia nie mając ile co kosztuje. A potem olaboga zróbcie cokolwiek najlepiej za darmo. I wielkie oczy że kupę kasy brakuje, ale zrobić musicie. To jest impreza miejska i organizatorem jest Urząd Miasta czyli burmistrz. Niech okulary zmieni i zobaczy co się dzieje a nie uśmiechy i heheszki jak to dobrze w Lubaniu że Cleo przyjeżdża chcociaż.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 15:53Źródło komentarza: Lawa 2025. Znamy główne gwiazdy Dni LubaniaAutor komentarza: GienekTreść komentarza: Masakra. Gorszego nie mogli wybrać. Czyli dalej syf kiła i mogiła na drogach. To mogli bez konkursu droga awansu go zrobić dyrektorem. Po co ten kabaret i zawracanie ludziom duży. Ustawka polityczna i tyle. Wstyd że Starosta na to pozwala.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 15:33Źródło komentarza: Zmiana na stanowisku dyrektora PZD w Lubaniu. Piotr Sujecki nowym szefem jednostkiAutor komentarza: toiTreść komentarza: tak, tak, tłumacz łajzy, które śmiecą nie dość że w parku to jeszcze nie u siebie.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 15:17Źródło komentarza: Ktoś urządził sobie wysypisko nad Formozą. Spacer z widokiem na śmieciAutor komentarza: XyzTreść komentarza: Mam wrażenie że te imprezę robi się tylko dla swoich a zdanie ludzi zwłaszcza tych z centrum się nie liczy… pomijając fakt że festiwal minerałów to porażka bo drogo jak sam skur… centrum miasta zablokowane czyli pożywka i premia dla straży miejskiej… od wielu lat już w tym nie uczestniczę bo szkoda mi czasu i kasy a przede wszystkim ludzi którzy mieszkają w centrum i często gęsto pracują w w sobotę i niedziele i muszą do tej pracy wstać…Data dodania komentarza: 24.04.2025, 14:56Źródło komentarza: Lawa 2025. Znamy główne gwiazdy Dni Lubania
ReklamaPowiat Lubań
Reklama