Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama

Akcja "Bezpieczny wrzesień"

Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu przeprowadziła działania pod nazwą "Bezpieczny wrzesień" ukierunkowane na ograniczenie przestępczości na terenie miasta i gminy Lubań. Celem tych działań jest ograniczenie przestępczości, a w szczególności kradzieży, kradzieży z włamaniem, wybryków chuligańskich.
Akcja "Bezpieczny wrzesień"

Autor: policja.pl

W celu zapobieżenia oraz eliminowania przestępstw na terenie Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu pod koniec minionego miesiąca zaplanowane zostały działania prewencyjne pn. "Bezpieczny wrzesień".

Realizacja zaplanowanych działań w głównej mierze była ukierunkowana na wzrost poczucia bezpieczeństwa i likwidację zagrożeń zgodnie z oczekiwaniami społeczeństwa. Działania zaplanowane zostały z wykorzystaniem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, a także uwzględniając wnioski przekazywane przez lokalną społeczność.

Priorytetem działań jest ograniczenie przestępczości, a w szczególności kradzieży, kradzieży z włamaniem, wybryków chuligańskich, oraz ujawnianie i zatrzymywanie nietrzeźwych kierujących.

Funkcjonariusze Policji przeprowadzili 14 kontroli drogowych, wylegitymowali 57 osób. Zatrzymano na gorącym uczynku 2 sprawców przestępstw narkotykowych, oraz 1 osobę poszukiwaną celem odbycia kary pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
konkurs
Planszówki
samoobrona
Obozy
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KierowcaTreść komentarza: Alkoholik to też człowiek, jak by powoli jechała i uważała to by gość żyłData dodania komentarza: 15.03.2025, 11:49Źródło komentarza: Czerniawa-Zdrój. Zmarł 76-latek potrącony przez samochód. Policja czeka na wyniki sekcjiAutor komentarza: zigZakTreść komentarza: W Californii są stosowane tzw. budki rozwodowe, może tak? Rozwód trwa jakie 30minut:)Data dodania komentarza: 15.03.2025, 11:41Źródło komentarza: Rozwód bez sądu. Z kolejki do sędziego wypadłaby jedna trzecia parAutor komentarza: zigZakTreść komentarza: Zaprojektuj i wybuduj jest metodą dobrą do tego żeby zarobił szwagier z firmą budowlaną, lub zadziałał podobny układ. Wykonawca dostosowuje projekt "pod siebie", stosuje materiały i rozwiązania, na których można zarobić najwięcej:), a nie najlepsze do użytkowania potem. "Prawie" Zawsze kończy się to postawieniem lepianko/rudery z byle czego za gruby hajs i miliony piniendzy. Zróbcie projekt tego, co ma tam być, znajdźcie najbardziej szurniętego kierownika budowy i jeszcze bardziej szurniętego inspektora nadzoru do pilnowania inwestycji, a będzie dobrze. Których wziąć? Spytajcie u konkurencji co nie wygrali przetargu:)Data dodania komentarza: 15.03.2025, 11:39Źródło komentarza: Powiat Lubański ogłosił przetarg na modernizację obiektów sportowychAutor komentarza: Kaczelnik KC PiSTreść komentarza: Nieprawda. To był mój pomysł 😁Data dodania komentarza: 15.03.2025, 11:33Źródło komentarza: Gmina Lubań. Żłobek niemal gotowy, ruszyła rekrutacja
ReklamaPowiat Lubań
Reklama