Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 25 kwietnia 2025 06:36
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Chował się w galeriach, a następnie okradał stoiska handlowe

Mężczyzna chował się przed zamknięciem galerii handlowych, a następne na pasażu okradał stoiska handlowe. Policjanci ustalili, że ma na koncie co najmniej siedem takich czynów.
  • Źródło: podinspektor Edyta Bagrowska
Chował się w galeriach, a następnie okradał stoiska handlowe

Autor: Policja Jelenia Góra

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 19-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o serię kradzieży z włamaniem.

- Jak ustalili funkcjonariusze, 19-latek od października ubiegłego roku do stycznia br. dopuścił się w Jeleniej Górze co najmniej 7 kradzieży z włamaniem. Mężczyzna chował się w jeleniogórskich galeriach handlowych przed zamknięciem, a następnie okradł stoiska handlowe znajdujące się na pasażu. Jego łupem za każdym razem padła gotówka. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą kilka tysięcy złotych - czytamy w policyjnym komunikacie.

Policjanci powiadomieni o zdarzeniach rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tych przestępstw. W wyniku prowadzonych czynności,  zebranych informacji oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 19-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych czynów.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Niewykluczone, że 19-latek ma na koncie więcej podobnych czynów.  Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a  grozić mu może do 10 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Pomysłowa 19.01.2022 20:37
Na to bym nie wpadła... A on wpadł łebski gościu.

klient 19.01.2022 19:34
zawsze może spróbować się schować w więzieniu

Reklama
Reklama
Kobiety Kobietom
Zajęcia korekcyjne
warsztaty
rajd rowerowy
Rolki
owd
Wystawa Magdalenki
Szkrab
noc muzeów
LAWA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Henryk.z cisaTreść komentarza: Słabo to wyglada Henryków potrafi zrobić szoł lubań nieData dodania komentarza: 25.04.2025, 05:57Źródło komentarza: Lawa 2025. Znamy główne gwiazdy Dni LubaniaAutor komentarza: AndreTreść komentarza: To po co ta unia nakazy i zakazy kontrole na granicy chyba jest gorzej niż jak wchodziliśmy do tej teraz pseudo Unii.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 21:42Źródło komentarza: Granica znów stoi. Korek na A4 sięgnął 15 km, zablokowane także inne przejściaAutor komentarza: HonzaTreść komentarza: Przy okazji - czy w tym temacie też wielebne mniszki coś tam macie? Bolesne milczenie Kościoła. Za drzwiami pralni sióstr magdalenek działa się tragedia... 10 pralni Św. Marii Magdaleny pod opieką katolickich zakonów prało brudną bielizną w Irlandii w latach 1922-96. Państwo, Kościół lub rodziny wysłały do obozów pracy 10 000 kobiet wbrew ich woli. W konserwatywnej Irlandii azyle sióstr magdalenek były powszechnie akceptowaną przez społeczeństwo i władze instytucją, która pozwalała pozbyć się niewygodnych („upadłych”). „Pralnie” zaczęły znikać wraz ze zmianami w życiu społecznym, a także, kiedy przestały być opłacalne. Ostatni azyl zamknięto 25 września 1996 roku.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 21:31Źródło komentarza: Wystawa "Przetrwać na przekór losowi"Autor komentarza: YettiTreść komentarza: Nie zapisał się ten Santo Subito zbyt chlubnie w tym swoim pontyfikacie, a jeszcze mu nasz Duduś zafundował dzień żałoby. Tymczasem 1. Nie wskazał Rosji jako agresora a miał okazję jako - niby prawy chrześcijanin; 2. Nie udostępnił archiwów w sprawach pedofilów i innej maści seks dewiantów; 3. Nie wyeliminował z szeregów kapłaństwa zboczeńców seksualnychData dodania komentarza: 24.04.2025, 21:08Źródło komentarza: Papież Franciszek nie żyje. Świat żegna Ojca Świętego
ReklamaPowiat Lubań
Reklama